Gąsiennica i biedronki – sneakpeek z powstawania najnowszego rysunku w przerwach między zabiegami rehabilitacyjnymi. :)

mara/ Kwiecień 28, 2017/ Moje rysunki i grafiki

Połowa turnusu rehabilitacyjnego w ramach prewencji ZUSu za mną. Nie byłabym sobą, gdybym nie wzięła ze sobą przyborów do rysowania. Dzięki nim mogę twórczo spędzać czas i rysować. W tym czasie powstała gąsiennica i biedronki – zapraszam Cię serdecznie do obejrzenia galerii w której dzielę się z Tobą postępami. 🙂

Ponieważ tworząc ten blog postanowiłam sobie, że będę regularnie publikować co najmniej 1 wpis w tygodniu, pobyt na turnusie rehabilitacyjnym w miejscowości Pustkowo mnie nie zatrzyma.

Mam wrażenie, że czas na turnusie mija w bardzo dziwny sposób. Z jednej strony dzień jest dość dokładnie zaplanowany i czasu wolnego nie ma za dużo, a z drógiej strony 5-15 minutowe przerwy między zabiegami kuszą, żeby je kreatywnie wykorzystać.

Idealnie się składa, ponieważ w  związku z urazem prawej ręki muszę robić częste przerwy w rysowaniu. Jeśli nie pilnuję się i odpowiednio często nie daję ręce odpocząć, zaczyna się buntować i dokuczać bardziej niż zazwyczaj, a wtedy o rysowaniu mogę zapomnieć nawet na kilka dni…

Przerwy pomiędzy zabiegami są więc idealne, żeby chwilę porysować. W ten sposób kilka razy w ciągu dnia sięgam po moje ukochane kredki akwarelowe i łączę przyjemne z porzytecznym.

W ośrodku jest drobny problem z zasięgami Wifi, które świetnie łapie na korytarzach i w holu ośrodka, ale w pokojach niestety już nie. Dlatego tym razem zamiast pisać długi post pokarzę Ci za pomocą zdjęć jak wykorzystuję krótkie przerwy między zabiegami na rysowanie. Oto jak powstał mój najnowszy rysunek: gąsiennica i biedronki.

Enjoy 🙂

Jeśli masz ochotę zerknąc jak rysowałam gąsiennicę zapraszam Cię serdecznie do odwiedzenia mojego profilu na Instagramie gdzie opublikowałam krótki filmik:

#sneakpeek #drawings #mararysuje #martalenartowicz #bugs #smile #happybug #worms #insect #insects #caterpillar #wonderfulday #havefun #

A post shared by Marta Lenartowicz (@marta_mara_lenartowicz) on

Jak podoba Ci się uśmiechnięta gąsiennica – poprawiła Ci chumor? Chętnie przeczytam Twoją opinię. 🙂

Do zobaczenia w kolejnych wpisach.